Proces Technologiczny

Linia niezautomatyzowana na zawieszkach do procesu niklowaniaLinia niezautomatyzowana na zawieszkach do procesu niklowania

Ekspert w dziedzinie niklowania i chromowania

Galwanizacja to dziedzina wymagająca bezbłędnej precyzji oraz niezwykłego wyczucia materiału. Nichrom przez dziesięciolecia specjalizuje się w dwóch typach pokryć galwanicznych, niklowaniu i chromowaniu, czym wypracował nieskazitelność procesów technologicznych.

Pokrywanie metalu cienką warstwą niklu ma na celu jego wzmocnienie o najcenniejsze właściwości niklu.Pokrywanie metalu cienką warstwą niklu ma na celu jego wzmocnienie o najcenniejsze właściwości niklu.

Proces produkcyjny dostosowany do indywidualnych potrzeb

Proces technologiczny w Nichromie opiera się na liniach niezautomatyzowanych na zawieszkach. Nasze zaplecze techniczne jest przystosowane do pokrywania przedmiotów o znacznych gabarytach dzięki zbiornikom galwanicznym o wymiarach 2000x1000x1000 mm. Zdolność produkcyjna zakładu Nichrom to około 250000 dm2 miesięcznie.

Tylko najlepsi producenci!Tylko najlepsi producenci!

Gwarancja najwyższej jakości komponentów

Specjalistyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie ekspertów z Nichrom wspierają bezkompromisową politykę najwyższej jakości komponentów chemicznych stosowanych w procesach technologicznych. Tylko renomowane firmy, HSO Herbert Schmidt (www.hso-solingen.de) oraz ATOTECH (www.atotech.com) są naszymi dostawcami.